* Remisy Omulwi * Porażki Błękitnych i Zrywu

Ciągle bez zwycięstwa

W minionym tygodniu odbyły się dwie kolejki w IV lidze i klasie okręgowej. Znowu żadnemu z trzech zespołów z naszego powiatu nie udało się odnieść zwycięstwa.

IV liga 2. kolejka

Zatoka Braniewo - Omulew Wielbark 0:0

Omulew: Przybysz, C. Nowakowski, Włodkowski, J. Miłek, M. Miłek, Domżalski (77 min Mikulak), Wilga, Remiszewski (55 min Rudzki), Abramczyk( 85 min Trzciński), Murawski (60 min Szczygielski), Kwiecień.

Remis jest wynikiem sprawiedliwym. W pierwszej połowie goście nie wykorzystali dwóch znakomitych sytuacji. W drugiej szansę zmarnowali gospodarze. W ocenie trenera Omulwi Mariusza Korczakowskiego obydwa zespoły zagrały słabo.

- Cieszymy się z jednego punktu – podsumował trener Wielbarka.

Błękitni Pasym - Rominta Gołdap 0:1 (0:1)

0:1 –(15.)

Błękitni: Malanowski, S. Foruś, Łączyński, Pietrzak, Domżalski, D. Kruczyk, A. Foruś, M. Kruczyk, B. Nosowicz, Kosiorek, Gołębiewski.

W meczu rozegranym w środę goście mieli zdecydowaną przewagę. Nie wykorzystali licznych sytuacji do strzelenia bramki. Jedynego gola strzelili po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym.

- Ciężko się nam grało z kandydatem do awansu. Błękitni posiadają umiejętności, ale mamy trudności z przetrzymywaniem piłki, gdzie potrzebne jest doświadczenie – podsumował trener Michał Żuk.

Vęgoria Węgorzewo – Barkas Tolkmicko 1:4, GKS Wikielec -Drwęca Nowe Miasto Lub. 0:0,

Start Nidzica – Znicz Biała Piska 1:1, Pisa Barczewo – Orzeł Janowiec Kościelny 2:2, Stomil II Olsztyn – Polonia Iłowo 4:0, Mamry Giżycko – DKS Dobre Miasto 1:1.

3. kolejka

Omulew Wielbark - Vęgoria Węgorzewo 1:1 (1:0)

1:0- Mariusz Miłek (37.), 1:1 - (47.)

Omulew: Przybysz, J. Miłek (55. Domżalski), Nowakowski, Włodkowski, Murawski, Wilga, Rudzki (85. Sasin), Abramczyk (60. Remiszewski), M. Miłek, Szczygielski (60. Kujtkowski), Kwiecień.

Pierwsza połowa meczu to dominacja gospodarzy. Oprócz strzelonej bramki nie wykorzystali oni dwóch 100% sytuacji, co zemściło się w drugiej połowie. Vęgoria, strzelając wyrównującą bramkę na początku drugiej połowy, osiągnęła swój cel dowożąc wynik do końca meczu. W Omulwi zadebiutował pozyskany z drużyny Młodej Ekstraklasy Lechii Gdańsk Damian Kujtkowski (wychowanek Redy Szczytno).

Barkas Tolkmicko - Błękitni Pasym 3:0 (1:0)

1:0 - (4.), 2:0 - (53), 3:0 – (57).

Błękitni: Malanowski, Gołębiewski, Foruś, Łączyński, Dobrzalski, Nosowicz, D. Kruczyk, Pietrzak, M. Kruczyk, Kędzierski, Staszewski (46 Mikołajewski).