W VI edycji Sylwestrowego Turnieju Piłki Nożnej organizowanego w szczycieńskiej hali im. Wagnera wystartowało 20 drużyn zmagających się w trzech kategoriach wiekowych. Na liście zwycięzców zapisały się ekipy Polonii Lidzbark Warmiński, GKS-u Wikielec i SKS-u Szczytno.

Sylwestrowe granie w hali Wagnera
Juniorzy Omulwi (przy piłce) wysoko pokonali drugą drużynę SKS-u, ale z pierwszym zespołem już nie poradzili

Mecze rozgrywano systemem 1x15 min. Młodsze grupy wiekowe mierzyły się najpierw w fazie grupowej, starsi od razu zagrali systemem każdy z każdym.

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2003. Na starcie zameldowały się następujące drużyny: DKS Dobre Miasto, GKS Szczytno, Omulew Wielbark, Polonia Lidzbark Warmiński, SP Olsztynek, Piłkarskie Talenty Ełk oraz SKS I i SKS II Szczytno. Po 7 godzinach zmagań w finale zmierzyły się drużyny Polonii oraz GKS-u Szczytno. Górą okazali się młodzi piłkarze z Lidzbarka, którzy pokonali drużynę z naszego powiatu 7:0. Ekipy gospodarzy, czyli SKS I Szczytno oraz SKS II Szczytno, zajęły odpowiednio 5 i 8 miejsce. Omulew uplasowała się na 7 pozycji.

W drugim dniu turniejui można było obejrzeć w akcji zawodników z rocznika 2005.