Krzysztof Woźniak i Malwina Dunaj z POLICYJNEGO KLUBU SPORTOWEGO w Szczytnie wystąpią w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

W Grudziądzu i Włocławku odbyły się eliminacje strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży będącej odpowiednikiem Mistrzostw Polski.

Awans do finałowych zawodów, które odbędą się 1-2 maja w Poznaniu wywalczyło dwoje zawodników Pol.KS-u Szczytno Krzysztof Woźniak i Malwina Dunaj. Woźniak, jak ma to już w zwyczaju, wszystkich rywali, z którymi przyszło mu się zmierzyć, pokonał przed czasem, zajmując pierwsze miejsce w kategorii +90 kg. Dunaj, wygrywając jedną walkę i przegrywając dwie, zajęła ostatecznie w kategorii do 70 kg piąte miejsce, dające jej prawo startu w finale Olimpiady. Także na piątej pozycji uplasował się Michał Loreth, wygrywając i przegrywając po dwie walki. Miał jednak pecha, bo w jego kategorii do 66 kg do finałowych zawodów kwalifikowała się trójka najlepszych.

Blisko awansu był też Bartosz Rzepecki, który zanotował trzy zwycięstwa i dwie porażki, co dało mu w konsekwencji trzecie miejsce. W jego wadze do 81 kg premiowane były jednak tylko dwa pierwsze miejsca.

Trenerem młodych judoków jest Tadeusz Dymerski.