Kilka znaczących sukcesów odnieśli w ostatnich tygodniach brydżyści ze Szczytna.

* Podczas finałowych rozgrywek kadry wojewódzkiej (Olsztyn, 29 maja) para Janusz Borowiński - Wojciech Wrześniowski zajęła czwarte miejsce uzyskując tym samym prawo do reprezentowania Warmińsko-Mazurskiego Związku Brydża Sportowego podczas Drużynowych Mistrzostw Polski w Sopocie lub Mistrzostw Polski Teamów w Słupsku.

* Para Janusz Borowiński - Bogdan Lesiński zajęła drugie miejsce w Turnieju Par rozgrywanym w ramach XXIV Mityngu Brydża Sportowego (Święta Lipka, 5 czerwca). W zawodach rywalizowało 38 par. W turnieju indywidualnym, w którym uczestniczyło 60 zawodników zwyciężył Janusz Borowiński. Na 10 miejscu uplasował się Bogdan Lesiński.

* Z udziałem 16 arcymistrzów międzynarodowych, 39 arcymistrzów krajowych i 45 mistrzów międzynarodowych rozgrywano 18-20 czerwca w Olsztynie IX Międzynarodowy Warmińsko-Mazurski Festiwal Brydżowy. W rywalizacji 119 par brązowe medale zdobyli Bogdan Lesiński i Leszek Mielczarek.

W Festiwalowym Turnieju Teamów z udziałem 27 drużyn Janusz Borowiński - Bogdan Lesiński - Stanisław Nowotka - Wojciech Wrześniowski zajęli piąte miejsce.