W sobotę 20 marca w Olsztynie odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny juniorek i juniorów młodszych. W gronie 250 zawodników reprezentujących ponad 60 klubów znalazł się jeden przedstawiciel POLICYJNEGO KLUBU SPORTOWEGO w Szczytnie Krzysztof Woźniak.

Po zwycięstwie w ostatnim turnieju w Gdyni był faworytem wagi powyżej 90 kg. W pierwszej walce pokonał na punkty członka kadry Polski Zbigniewa Stępnickiego (CZARNI Bytom), a w następnej nie dał szans dotrwania do końca pojedynku Adamowi Mecykowi z Wrocławia. W walce o finał Woźniak przegrał niespodziewanie i to przed czasem z Piotrem Musiałem z Mławy. Ostatecznie zajął trzecie miejsce, w pojedynku w którym wygrał przed czasem z Bartoszem Nowosielskim (CZARNI Bytom).

- Krzysiek trochę rozczarował, ale może to i dobrze, że zimny prysznic przyszedł teraz, a nie na Mistrzostwach Polski, które odbędą się na przełomie kwietnia i maja w Poznaniu - mówi jego trener Tadeusz Dymerski. - Mam nadzieję, że bardziej przyłoży się do treningów, z czym zawsze u niego był problem, tym bardziej, że ma duże szanse wystąpić w barwach Polski na Mistrzostwach Europy.